مدیرکل آب و فاضلاب استان البرز گفت: تکمیل مجتمع‌های آبرسانی روستایی در ۳۶ روستا تا سال ۱۴۰۳ با اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان توسط سازمان برنامه و بودجه انجام می‌شود.

پروژه آب و فاضلاب در ۳۶ روستای البرز تا ۱۴۰۳ به نتیجه می‌رسد

به گزارش چهل ستونه از کرج،‌ حمیدرضا نامداری، مدیرعامل آبفای استان البرز، امروز در جمع اصحاب رسانه، گفت: طی دور اول سفر ریاست جمهوری به استان البرز در سال ۱۴۰۱، پنج مصوبه تعیین و تصویب شد که تکمیل مجتمع‌های آبرسانی روستایی در ۳۶ روستا تا سال ۱۴۰۳ با اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان توسط سازمان برنامه و بودجه یکی از این مصوبات بود که تا کنون اجرای این مصوبه ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود : مصوبه دوم، ایجاد تاسیسات فاضلاب روستاهای حاشیه سد های طالقان و کرج تا سال ۱۴۰۴ با اختصاص مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان بود که تا کنون اجرای این مصوبه ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

نامداری ادامه داد: سومین مصوبه تکمیل مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب کرج با اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان بوده که خوشبختانه با پیگیریهای فراوان و کار شبانه روزی، این مصوبه تا کنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بهره برداری آزمایشی از مدول دوم تصفیه خانه در بخش مایع آغاز شده است.

مدیرعامل آبفای البرز اضافه کرد: چهارمین مصوبه حاصل دور اول سفر ریاست جمهوری به البرز، ساخت و تکمیل تصفیه خانه آب شماره ۳ کرج و احداث ۵۰ هزار متر مکعب مخزن ذخیره در کرج با اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان بود که پایان ساخت تصفیه خانه تا سال ۱۴۰۳ پیش بینی شده که این مصوبه هم با جدیت و شبانه روزی از ابتدای سال ۱۴۰۲ در حال اجرا بوده و پیشرفت فیزیکی این مصوبه هم تا کنون ۲۵ درصد بوده است.

نامداری در پایان تصریح کرد: پنجمین مصوبه در خصوص اخذ مجوز کمیسیون ماده ۲۳ طرح ایجاد تأسیسات فاضلاب شهرهای نظرآباد و اشتهارد توسط سازمان برنامه و بودجه کشور بوده که در حال پیگیری انجام این مصوبه هستیم.

پایان پیام/

دسته‌ها: استانها

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder